02. Sport - Paddleboard

Oba jsem aktivní sportovci, a proto ti můžeme zodpovědně a s hrdostí na náš krj doporučit pár tradičních dovolenkových aktivit, ale také něco unikátního, něco co vzniklo v jižních Čechách a zatím to nikde jinde nenajdeš.

Paddleboard

Ano, v jižních Čechách byl v roce 2018 vyvinut a otestován paddleboard pro vozčkáře. My víme,kde můžeš vyzkoušet tento dne tak populární koničně relaxační sport a zažít skvělý pocit stejně jako ostatní.

Hluboká nad Vltavou

Ve Sportovně relaxačním areálu si můžeš půjčit paddleboard ty i tvůj doporovod. Personál tě navede k upravenému molu, kde s pomocí snadno přesedneš a můžeš vyrazit do proudu řeky Vltavy.

Dalšími lokalitami vhodnými pro paddleboarding je třeboňský rybník Svět (areál Městské pláže rybníka Svět) a Lipenská přehrada. Odstraňování bariér je v našem kraji živý proces a předpokládáme,že se půjčovny sportovního vybavení a sportovní areály vozíčkářskými paddleboardy brzy vybaví - sleduj proto aktuální nformace na Facebook Lipno bez bariér a Třeboň.

Náš tip

Půjčovna paddleboardů pro vozíčkáře a doprovody bez vazeb ke konkrétní vodní ploše - Facebook Ultina back to aktiv. Kluci z Ultiny jsou vozíčkáři, kteří paddleboard vyvinuli a můžeš u nich zskat další praktické rady pro aktivní dovolenou.

 

Příloha

Zpět