03. Procházky a vyhlídky - Hluboká nad Vltavou

Každá dovolená je ovlivněná atmosférou místa, kterou můžeš nasát tím nejjednodušším způsobem - procházkou nebo návštěvou vyhlídek. Máme pro tebe pár tipů. Nebudeš narážet na přílišné obtíže a pozitivní energie našeho kraje jistě načerpáš.

Hluboká nad Vltavou

Až navštívíš Hlubokou nad Vltavou, projdi se po zámeckých zahradách a parku. Cesty z hutněné šotoliny josu dobře udržované (snadnoobejdeš pár úseků, které možná budou vyplavené a dočasně neopravné). Zámecké zahrady přecházejí v lesopark. Mezi horní a dolní zahradou je asi dvacetimetrový prudký kopec, kde si asi budeš potřebovat pomoc. Do zámecké zahrady se jao vozíčkář dostaneš autem cestouo pro svatby (poradí ti v infocentru) nebo z centra po tálém kpci s asaltovým povrchem.

www.zamek-hluboka.cz

Tip na zážitek

Hluboká nad Vltavou nabízí zdravotně hendikepovaným návštěvníkům dokonalé bezbariérové zázemí. Na hlavní třídě vedle infocentra je k dispozici bezbariérový dům s kuchyňkou, koupelnou a relaxační zónou. Podrobnosti a klíč dostaneš v Infocentru. O něčem podobném jsme ještě neslyšeli a Hlubočákům děkujeme.

Příloha

Zpět